בסיום ההזמנה ניתן לשלם ב בטלפון 052-4400094

מותגים מובילים

הנחות מיוחדות

קולרים/רצועות/רתמות

אילוף כלבים

אילוף כלבים בכל הרמות/ פתרון בעיות התנהגות

ייעוץ, סיוע והכוונה בבחירת הגור הנכון

נדב כהן מאלף בכיר 

יניב
יניב
קרא עוד
לנדב אילוף כלבים, ברצוני לומר שאתה מאלף מקצועי! מהשבוע הראשון הרגשתי בשינוי שרק התחזק משבוע לשבוע, לא חשבתי שאגיע לרמה כזו גבוהה של אילוף. ברצוני להודות לך וחשוב שתמשיך לאלף כלבים בכזו מסירות והשקעה. תודה רבה.
משפחת זוהר
משפחת זוהר
קרא עוד
למאלף נדב כהן, תודה על הליווי וחינוך הגור, על השפה הכלבית שלימדת אותנו. לימדת אותנו איך לתקשר עם גור כלבים, להבין את צרכיו, לחנך אותו. מודים על הכול.
נווה
נווה
קרא עוד
לכבוד נדב אילוף כלבים, ברצוני להודות לך על שאילפת את כלבי "ווגאס" בצורה מקצועית ובסובלנות והמון אהבה, זה פשוט מדהים עד כמה אפשר לתקשר עם כלב מאולף וממושמע. לכל המתלבטים על תהססו לפנות לנדב אילוף כלבים – ממליץ בחום!!!
ליאל
ליאל
קרא עוד
נדב היקר, הקטנה שלי חזרה הביתה ורציתי לומר לך תודה! תודה על שהכנסתי כלבה שובבה ולא ממושמעת בכלל וקיבלתי כלבה אחרת לגמרי, תודה על האילוף המושלם שהיא קיבלה, תודה על היחס החם והטוב שנתת לה, תודה על שהדרכת אותי כמו שצריך איך לשמר את מה שעבדת עליו. אתה מס 1, אין כמוך!!!!!! ממליצה בחום לכל מי שירצה לאלף את הכלב שיפנה אלייך. תודה רבה.
רונית
רונית
קרא עוד
שמחתי להכיר אותך ויותר שמחה אני שסייעת לי לשמור על בית נקי מצרכים. במשך חודשים התמודדתי, ללא הצלחה, בניסיונות לגמול את הכלב שלי מצרכים ומרגע שהתחלנו את התהליך הבית שלי חזר להיות "בית" ולהריח טוב. תודה על הליווי הצמוד והיחס שנתת לי וכלבי.
מיטל וטופי
מיטל וטופי
קרא עוד
לנדב המאלף, מס' מאלפים ניסו לשקם את כלבתי מהפחדים שליוו אותה במהלך הטיול שלנו, כל פעם שהוצאתי את הכלבה לטיול זה היה סיוט עבורי ועבורה. למרות שהייתי חסרת תקווה פניתי אלייך ואני שמחה על כך. חוללת מהפך וגרמת לטיולים שלנו להיות מהנים וכיפיים ללא פחדים וחששות. תודה על הכלבה החדשה ישנה שהחזרת לי, אין מאושרות מאיתנו!!!
יובל
יובל
קרא עוד
למאלף מס' 1 – נדב כהן, תודה על החיבור שיצרת ביני לבין כלבתי "ניקיטה". תודה על האילוף המקצועי והליווי הצמוד שהענקת לנו. מהיום יש לנו כלבה שהיכולות שלנו לתקשר איתה מלאה. תודה רבה על הדרך שעבדנו יחד. ממליצה בחום.
טל
טל
קרא עוד
ברצוני להודות לך על הסיוע עם טוי, ההתנהגות שלה השתנתה פלאים, והכל בזכותך! תודה על הכל!!!
הקודם
הבא

משלוחים מהירים לכל חלקי הארץ

מוצרים באיכות גבוהה

ההצעות המשתלמות ביותר

תשלום מאובטח

המיקום שלנו

זמינים תמיד לכל שאלה:

גלילה למעלה